Privātuma politika


Ja vien tālāk nav norādīts citādi, jūsu personas datu sniegšana nav nedz obligāta ar likumu vai līgumu, nedz arī nepieciešama līguma noslēgšanai. Jums nav pienākuma sniegt datus. Ja tas netiks sniegts, tam nebūs nekādu seku. Tas attiecas tikai tiktāl, ciktāl turpmākajās apstrādes darbībās nav norādīts pretējais.
"Personas dati" ir jebkāda informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu.

Servera žurnālu datnes

Mūsu tīmekļa vietnes varat apmeklēt, nesniedzot nekādu personisku informāciju. 
Katru reizi, kad piekļūstat mūsu tīmekļa vietnei, jūsu interneta pārlūkprogramma nosūta mums vai mūsu tīmekļa mitinātājam / IT pakalpojumu sniedzējam lietošanas datus un saglabā tos žurnāla datos (tā sauktajās servera žurnālu datnēs). Šie saglabātie dati ietver, piemēram, apmeklētās lapas nosaukumu, piekļuves datumu un laiku, IP adresi, pārsūtīto datu apjomu un pieprasījuma iesniedzēju. Apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz mūsu primārajām leģitīmajām interesēm nodrošināt mūsu vietnes netraucētu darbību un uzlabot mūsu piedāvājumu. 
 

Kontakts


Kontrolieris

Ja vēlaties, sazinieties ar mums. Par datu apstrādi atbildīgās personas kontaktinformācija ir atrodama mūsu izdrukā.

Klientu kontakta uzsākšana pa e-pastu

Ja jūs uzsākat ar mums biznesa kontaktu pa e-pastu, mēs apkoposim jūsu personas datus (vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, ziņojuma tekstu) tikai tādā apjomā, kādu jūs būsiet norādījis. Datu apstrāde kalpo jūsu kontakta pieprasījuma apstrādei un atbildei uz to.
Ja kontakts kalpo pirmslīguma pasākumu īstenošanai (piemēram, konsultācijas par pirkuma interesēm, piedāvājuma sagatavošana) vai attiecas uz jau noslēgtu līgumu starp jums un mums, šī datu apstrāde pamatojas uz DSGVO 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu.
Ja kontakts tiek veikts citu iemeslu dēļ, šī datu apstrāde pamatojas uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu no mūsu primārajām likumīgajām interesēm apstrādāt un atbildēt uz jūsu pieprasījumu. Šādā gadījumā jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret jūsu personas datu apstrādi, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz jūsu konkrētās situācijas iemesliem.
Mēs izmantosim tikai jūsu e-pasta adresi, lai apstrādātu jūsu pieprasījumu. Pēc tam jūsu dati tiks dzēsti saskaņā ar likumā noteiktajiem glabāšanas termiņiem, ja vien jūs nebūsiet piekritis to turpmākai apstrādei un izmantošanai.
 

Vākšana un apstrāde, izmantojot kontaktformu

Kad jūs izmantojat kontaktformu, mēs vācam jūsu personas datus (vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, ziņojuma tekstu) tikai tādā apjomā, kādu jūs esat norādījis. Datu apstrādes mērķis ir sazināties ar jums.
Ja saziņa notiek, lai īstenotu pirmslīguma pasākumus (piemēram, konsultācija, ja jūs interesē pirkums, piedāvājuma sagatavošana) vai attiecas uz jau noslēgtu līgumu starp jums un mums, šī datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu.
Ja saziņa notiek citu iemeslu dēļ, šī datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, jo mūsu primāras likumīgās intereses ir apstrādāt un atbildēt uz jūsu pieprasījumu. Šādā gadījumā jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret jūsu personas datu apstrādi, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz jūsu konkrētās situācijas iemesliem.
Mēs izmantosim tikai jūsu e-pasta adresi, lai apstrādātu jūsu pieprasījumu. Pēc tam jūsu dati tiks dzēsti saskaņā ar likumā noteiktajiem glabāšanas termiņiem, ja vien jūs nebūsiet piekritis turpmākai apstrādei un izmantošanai.


Klientu kontu pasūtījumi       


Klientu konts

Atverot klienta kontu, mēs apkopojam jūsu personas datus tajā norādītajā apjomā. Datu apstrādes mērķis ir uzlabot jūsu iepirkšanās pieredzi un vienkāršot pasūtījumu apstrādi. Apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu, ar jūsu piekrišanu. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, paziņojot mums par to, taču tas neietekmēs apstrādes likumību, kas veikta, pamatojoties uz piekrišanu, līdz tās atsaukšanai. Pēc tam jūsu klienta konts tiks dzēsts.

Pieņemot pasūtījumus, personas datu vākšana, apstrāde un izpaušana

Pieņemot pasūtījumu, mēs vācam un apstrādājam jūsu personas datus tikai tādā apjomā, kas nepieciešams, lai izpildītu un apstrādātu jūsu pasūtījumu un izpildītu jūsu pieprasījumus. Datu sniegšana ir nepieciešama līguma noslēgšanai. Ja tas netiks iesniegts, līgums netiks noslēgts. Apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu, un tā ir nepieciešama, lai izpildītu ar jums noslēgto līgumu. 
Tādā kontekstā jūsu dati tiek pārsūtīti, piemēram, jūsu izvēlētajiem piegādes uzņēmumiem un dropshipping pakalpojumu sniedzējiem, maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, pasūtījumu apstrādes pakalpojumu sniedzējiem un IT pakalpojumu sniedzējiem. Visos gadījumos mēs stingri ievērojam juridiskās prasības. Datu pārsūtīšanas apjoms ir ierobežots līdz minimumam.
 

Reklāmas atsauksmes       


Datu vākšana, rakstot komentāru

Komentējot rakstu vai ziņu, mēs vācam jūsu personas datus (vārdu, e-pasta adresi, komentāra tekstu) tikai tādā apjomā, kādu jūs sniedzat. Apstrāde kalpo, lai nodrošinātu komentāru rakstīšanu un rādītu komentārus. Nosūtot komentāru, jūs piekrītat nosūtīto datu apstrādei. Apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu, ar jūsu piekrišanu. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, paziņojot mums par to, taču tas neietekmēs apstrādes likumību, kas veikta, pamatojoties uz piekrišanu, līdz tās atsaukšanai. Pēc tam Jūsu personas dati tiks dzēsti.

Publikējot Jūsu komentāru, tiks publicēts tikai Jūsu norādītais vārds.

Shopauskunft klientu vērtējums

Mēs izmantojam vērtēšanas rīku "shopauskunft. de" no Händlerbund Management AG (Torgauer Straße 233 B, 04347 Leipciga; "Shopauskunft").
Pēc pasūtījuma mēs vēlamies lūgt Jūs novērtēt un komentēt Jūsu pirkumu pie mums. Šim nolūkam mēs sazināsimies ar jums pa e-pastu, izmantojot tehnisko sistēmu "juridiski drošs izvērtēšanas pieprasījums (RBA)". To darot, mēs apstrādājam ar jūsu pasūtījumu saistītos datus (pasūtījuma numurs/rēķina numurs, pirkuma vērtība un piegādes izmaksas), kā arī jūsu e-pasta adresi.
apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz 6. panta 1. punktu. lit. a DSGVO ar jūsu piekrišanu, ja esat skaidri piekritis savu datu izpaušanai un novērtēšanas pieprasījuma saņemšanai.
Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, izmantojot attiecīgo saiti e-pastā vai paziņojot mums par to, neietekmējot apstrādes likumību, kas veikta, pamatojoties uz piekrišanu, līdz tās atsaukšanai.
Dar sīkāku informāciju par datu aizsardzību, izmantojot Shopauskunft, var atrast: 
 

Shopauskunft widget

Mūsu vietnē ir iestrādāts Shopauskunft widget. Tas kalpo, lai parādītu mūsu līdz šim saņemto vērtējumu skaitu un rezultātu, izmantojot Shopauskunft, un lai ar to reklamētos.
Lai parādītu logrīku, ir tehniski nepieciešams ar jūsu interneta pārlūkprogrammas starpniecību pārsūtīt lietošanas datus uz Shopauskunft serveri un 7 dienas saglabāt tos žurnāla datos (tā sauktajos servera žurnāla failos). Šie saglabātie dati ietver iegūto datņu nosaukumu un URL, iegūšanas datumu un laiku, pieprasītāja datora IP adresi, tīmekļa vietni, no kuras veikta piekļuve (novirzīšanas URL), izmantoto pārlūkprogrammu un, ja piemērojams, jūsu datora operētājsistēmu, kā arī piekļuves nodrošinātāja nosaukumu.
apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz mūsu primārajām leģitīmajām interesēm veicināt mūsu piedāvājumus, parādot jau saņemtās klientu atsauksmes. Šo datu uzglabāšana kopā ar citiem personas datiem nenotiek. 
 

Trustami klientu atsauksmes

Savākto atsauksmju, kā arī atsauksmju sociālajos medijos atspoguļošanai šajā vietnē ir integrēts Trustami uzticības zīmogs. Tas kalpo mūsu leģitīmo interešu īstenošanai, lai nodrošinātu optimālu mūsu piedāvājuma mārketingu mūsu tīmekļa vietnē saskaņā ar DSGVO 6. panta 1. punkta 1. apakšpunkta f) daļu. Kad tiek izsaukta Trustami uzticamības zīme, tīmekļa serveris automātiski saglabā datus (piekļuves datus) servera žurnāla faila veidā, kurā ir izsauktās vietnes nosaukums, fails, izsaukuma datums un laiks, jūsu IP adrese saīsinātā formā, pārsūtīto datu apjoms, ziņa par veiksmīgu izsaukumu, pārlūkprogrammas tips, lietotāja operētājsistēma, atsauces URL (iepriekš apmeklētā lapa) un pieprasītājs. Šie piekļuves dati netiek izvērtēti un tiek automātiski pārrakstīti vēlākais septiņas dienas pēc jūsu vietnes apmeklējuma beigām. Trustami uzticības zīme un ar to reklamētie pakalpojumi ir Trustami GmbH, Schröderstraße 5, 10115 Berlin, piedāvājums. Trustami savākto datu apstrādei tiek piemērota Trustami privātuma politika, kas atrodama vietnē www.trustami.com/datenschutz.

Google klientu atsauksmju tīmekļa vietnes logotips

Mūsu tīmekļa vietnē Google klientu atsauksmju tīmekļa vietnes logotips Google Customer Reviews of Google LLC (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV; "Google") ir iestrādāts.
Integrācijas mērķis ir parādīt mūsu līdz šim saņemto atsauksmju skaitu un rezultātu, izmantojot Google, un reklamēt dalību šajā programmā.
Lai parādītu logotipu mūsu tīmekļa vietnē un parādītu jums personalizētu reklāmu Google, Google izmanto sīkfailus. To darot, cita starpā jūsu IP adrese var tikt apstrādāta un nosūtīta uzņēmumam Google.
Jūsu dati var tikt nosūtīti uz ASV. Attiecībā uz ASV ES Komisija nav pieņēmusi lēmumu par atbilstību. Datu pārsūtīšana notiek, cita starpā, pamatojoties uz standarta līguma klauzulām kā atbilstošiem drošības pasākumiem personas datu aizsardzībai, kas apskatāmi: https://privacy.google.com/businesses/controllerterms/.
Sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošana notiek, pamatojoties uz TMG 15. panta 3. punkta 1. apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrāde notiek, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz mūsu primārajām leģitīmajām interesēm optimāli pārdot mūsu piedāvājumus, parādot jau saņemtās klientu atsauksmes. Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šādu ar jums saistītu personas datu apstrādi jūsu īpašās situācijas dēļ. Personalizēto reklāmu varat deaktivizēt Google reklāmas iestatījumos. Norādījumus, kā to izdarīt, var atrast vietnē https://support.google.com/ads/answer/2662922?hl=de. Jūs varat arī novērst trešo pušu sīkfailu izmantošanu, apmeklējot tīkla reklāmas iniciatīvas atteikšanās lapu vietnē https://www.networkadvertising. org/choices/ un īstenojiet tur minēto papildu informāciju par atteikšanos.
Lai iegūtu sīkāku informāciju par lietošanas noteikumiem un konfidencialitāti, izmantojot Google klientu atsauksmes, lūdzu, apmeklējiet https://www.google.com/shopping/customerreviews/static/tos/de/1_01_tos.html un at https://policies.google.com/privacy? hl=lv

Google klientu atsauksmju vērtēšanas rīks

Mēs izmantojam Google LLC (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV; "Google") Google klientu atsauksmju vērtēšanas rīku.
Pēc pasūtījuma mēs vēlamies, lai Jūs novērtētu un komentētu savu pirkumu no mums. Šim nolūkam mēs sazināsimies ar jums pa e-pastu, izmantojot Google aptaujas opt-in moduli. To darot, cita starpā var tikt apstrādāta un nosūtīta Google arī šāda informācija: pasūtījuma informāciju (piemēram, pasūtījuma ID, piegādes valsti, paredzamo piegādes datumu, pasūtīto produktu GTIN), kā arī jūsu e-pasta adresi.
Jūsu dati var tikt nosūtīti uz ASV. Attiecībā uz ASV ES Komisija nav pieņēmusi lēmumu par atbilstību. Datu pārsūtīšana notiek, cita starpā, pamatojoties uz standarta līguma klauzulām kā atbilstošiem personas datu aizsardzības pasākumiem, kas ir apskatāmi vietnē: https://privacy.google.com/businesses/controllerterms/.
apstrāde notiek, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu, ar jūsu piekrišanu, ja esat skaidri piekritis savu datu pārsūtīšanai un novērtēšanas pieprasījuma saņemšanai. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, un tā ir spēkā arī turpmāk, neietekmējot apstrādes likumību, kas veikta, pamatojoties uz piekrišanu līdz atsaukšanas brīdim.
Lai iegūtu vairāk informācijas par lietošanas noteikumiem un datu aizsardzību, izmantojot Google klientu atsauksmes, lūdzu, apmeklējiet https://www.google.com/shopping/customerreviews/static/tos/de/1_01_tos. html un vietnē https://policies.google.com/privacy?hl=de
 
Jūsu personas datu izmantošana, lai nosūtītu jums pasta reklāmu
Mēs izmantojam jūsu personas datus (vārdu, uzvārdu, adresi), ko esam saņēmuši, pārdodot produktu vai pakalpojumu, lai nosūtītu jums pasta reklāmu, ja vien jūs neesat iebildis pret šādu izmantošanu. Šo datu sniegšana ir nepieciešama līguma noslēgšanai. Ja tā netiks sniegta, līgums netiks noslēgts.
Pamatojums apstrādei ir DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts, kas izriet no mūsu sevišķi svarīgām leģitīmām interesēm tiešās reklāmas jomā. Jūs jebkurā laikā varat iebilst pret šādu jūsu adreses datu izmantošanu, paziņojot mums par to. Kontaktinformācija iebildumu iesniegšanai ir atrodama nospiedumā.

E-pastā e-pasta adreses izmantošana jaunumu biļetenu sūtīšanai

Mēs izmantojam jūsu e-pasta adresi neatkarīgi no līguma apstrādes, tikai un vienīgi saviem reklāmas mērķiem, lai nosūtītu jaunumus, ja esat tam skaidri piekritis. Apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu, ar jūsu piekrišanu. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, neietekmējot tās apstrādes likumību, kas veikta, pamatojoties uz piekrišanu līdz atsaukšanai. Lai to izdarītu, jūs jebkurā laikā varat atteikties no biļetena saņemšanas, izmantojot attiecīgo saiti biļetenā vai paziņojot mums. Pēc tam jūsu e-pasta adrese tiks izņemta no izplatīšanas saraksta. 

Jūsu dati tiks nodoti pakalpojumu sniedzējam e-pasta mārketinga vajadzībām pasūtījuma apstrādes ietvaros. Pārsūtīšana citām trešajām personām nenotiek.

Kravu pārvadājumu pakalpojumu sniedzējs       

E-pastu adreses nodošana pārvadājumu uzņēmumiem, lai saņemtu informāciju par piegādes statusu
Mēs nododam jūsu e-pasta adresi līguma apstrādes kontekstā pārvadājumu uzņēmumam, ja jūs tam esat skaidri piekritis pasūtījuma procesā. Pārsūtīšanas mērķis ir informēt jūs pa e-pastu par piegādes statusu. Apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu, ar jūsu piekrišanu. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, paziņojot par to mums vai piegādes uzņēmumam, neietekmējot apstrādes likumību, kas veikta, pamatojoties uz piekrišanu līdz atsaukšanai.


Maksājumu pakalpojumu sniedzēji     


Saskaņā ar PayPal izmantošanu

Visiem PayPal darījumiem piemēro PayPal privātuma politiku. To var atrast vietnē https://www.paypal.com/de/webapps/mpp/ua/privacy-full

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantots PayPal Express

Mēs izmantojam PayPal (Europe) S.à.r.l. et Cie, S.C.A. (22-24 Boulevard Royal L-2449, Luksemburga; "PayPal") PayPal Express maksājumu pakalpojumu. Datu apstrāde kalpo tam, lai varētu jums piedāvāt maksājumu, izmantojot PayPal Express maksājumu pakalpojumu. Lai integrētu šo maksājumu pakalpojumu, PayPal ir nepieciešams vākt, uzglabāt un analizēt datus (piemēram, IP adresi, ierīces veidu, operētājsistēmu, pārlūkprogrammas veidu, ierīces atrašanās vietu), kad jūs izsaucat vietni. Šim nolūkam var izmantot arī sīkfailus. Sīkdatnes ļauj atpazīt jūsu pārlūkprogrammu.
Sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošana ir pamatota ar TMG 15. panta 3. punkta 1. apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrāde notiek, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz mūsu primārajām leģitīmajām interesēm, kas saistītas ar uz klientu orientētu piedāvājumu par dažādiem maksājumu veidiem. Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šādu savu personas datu apstrādi, pamatojoties uz iemesliem, kas izriet no jūsu konkrētās situācijas.
Izvēloties un izmantojot PayPal Express, maksājuma apstrādei nepieciešamie dati tiks nosūtīti PayPal, lai varētu izpildīt līgumu ar jums, izmantojot izvēlēto maksājuma metodi. Šī apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu. Sīkāka informācija par datu apstrādi, izmantojot maksājumu pakalpojumu PayPal Express, ir atrodama saistītajā privātuma politikā vietnē www.paypal.com/de/webapps/mpp/ua/privacy-full?locale.x=de_DE#Updated_PS.

Amazon Payments izmantošana

Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam Amazon Payments maksājumu pakalpojumu Amazon Payments of Amazon Payments Europe s. c.a. (38 avenue John F. Kennedy, L-1855 Luxembourg; "Amazon Payments").
Datu apstrādes mērķis ir piedāvāt jums maksājumu, izmantojot Amazon Payments maksājumu pakalpojumu.
Lai integrētu šo maksājumu pakalpojumu, Amazon Payments ir nepieciešams vākt, uzglabāt un analizēt datus (piemēram, IP adresi, ierīces veidu, operētājsistēmu, pārlūkprogrammas veidu, ierīces atrašanās vietu), kad jūs izsaucat vietni. Šim nolūkam var izmantot arī sīkfailus. Sīkdatnes ļauj atpazīt jūsu pārlūkprogrammu.
Sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošana notiek, pamatojoties uz TMG 15. panta 3. punkta 1. apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrāde notiek, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz mūsu primārajām leģitīmajām interesēm, kas saistītas ar uz klientu orientētu piedāvājumu par dažādiem maksājumu veidiem. Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šādu savu personas datu apstrādi, pamatojoties uz iemesliem, kas izriet no jūsu konkrētās situācijas.
Izvēloties un izmantojot "Amazon Payments", dati, kas nepieciešami maksājumu apstrādei, tiks nosūtīti Amazon Payments, lai varētu izpildīt līgumu ar jums, izmantojot izvēlēto maksājumu metodi. Šī apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu.
Lai iegūtu sīkāku informāciju par datu apstrādi, izmantojot maksājumu pakalpojumu Amazon Maksājumi, lūdzu, skatiet saistīto privātuma politiku: https://pay.amazon.com/de/help/201212490

Sīkdatnes

Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkfaili ir nelieli teksta faili, ko interneta pārlūkprogrammā vai interneta pārlūkprogrammā saglabā lietotāja datorsistēmā. Kad lietotājs piekļūst vietnei, lietotāja operētājsistēmā var tikt saglabāts sīkfails. Šis sīkfails satur raksturīgu rakstzīmju virkni, kas ļauj unikāli identificēt pārlūkprogrammu, kad vietne tiek apmeklēta atkārtoti.
 
Sīkfaili tiek saglabāti jūsu datorā. Tāpēc jums ir pilnīga kontrole pār sīkfailu izmantošanu. Izvēloties atbilstošus tehniskos iestatījumus savā interneta pārlūkprogrammā, jūs varat saņemt paziņojumu pirms sīkfailu iestatīšanas un individuāli lemt par to pieņemšanu, kā arī novērst sīkfailu saglabāšanu un tajos ietverto datu pārsūtīšanu. Jau saglabātās sīkdatnes var dzēst jebkurā laikā. Tomēr mēs vēlamies norādīt, ka tad, iespējams, jūs nevarēsiet pilnībā izmantot visas šīs vietnes funkcijas.
 
Šajās saitēs varat uzzināt, kā pārvaldīt (tostarp deaktivizēt) sīkfailus svarīgākajās pārlūkprogrammās:

 

Tehniski nepieciešamās sīkdatnes

Ja privātuma politikā turpmāk nav norādīts citādi, mēs izmantojam šīs tehniski nepieciešamās sīkdatnes tikai tādēļ, lai padarītu mūsu pakalpojumu lietotājam draudzīgāku, efektīvāku un drošāku. Turklāt sīkfaili ļauj mūsu sistēmām atpazīt jūsu pārlūkprogrammu pat pēc lapas maiņas un piedāvāt jums pakalpojumus. Dažas mūsu vietnes funkcijas nav iespējams nodrošināt bez sīkfailu izmantošanas. Lai tās varētu izmantot, ir nepieciešams, lai pārlūkprogramma tiktu atpazīta arī pēc lapas maiņas.
 
Sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošana ir pamatota ar TMG 15. panta 3. punkta 1. apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrādes pamatā ir DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts, kas izriet no mūsu primārajām leģitīmajām interesēm nodrošināt optimālu vietnes funkcionalitāti un lietotājam draudzīgu un efektīvu mūsu piedāvājuma dizainu.
Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šādu jūsu personas datu apstrādi jūsu konkrētās situācijas dēļ.
 

Reklāmas analīzes izsekošana       


"Google Analytics" izmantošana

Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam Google LLC tīmekļa analīzes pakalpojumu Google Analytics. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV; "Google"). Ja jūsu pastāvīgā dzīvesvieta ir Eiropas Ekonomikas zonā vai Šveicē, jūsu datu pārzinis ir Google Ireland Limited (Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Īrija). Attiecīgi Google Ireland Limited ir ar Google saistītais uzņēmums, kas ir atbildīgs par jūsu datu apstrādi un piemērojamo datu aizsardzības tiesību aktu ievērošanu.
Datu apstrādes mērķis ir analizēt šo vietni un tās apmeklētājus, kā arī mārketinga un reklāmas nolūkos. Šim nolūkam Google izmantos šīs vietnes operatora vārdā iegūto informāciju, lai novērtētu, kā jūs izmantojat vietni, sagatavotu ziņojumus par vietnes darbību un sniegtu vietnes operatoram citus pakalpojumus, kas saistīti ar vietnes darbību un interneta izmantošanu. To darot, cita starpā var tikt apkopota šāda informācija: IP adrese, lapas skatīšanas datums un laiks, klikšķu ceļš, informācija par jūsu izmantoto pārlūkprogrammu un izmantoto ierīci (ierīci), apmeklētās lappuses, novirzītāja URL (tīmekļa vietne, no kuras piekļuvāt mūsu vietnei), atrašanās vietas dati, pirkumu aktivitātes. IP adrese, ko jūsu pārlūkprogramma nosūta kā Google Analytics daļu, netiek apvienota ar citiem Google datiem.
Google Analytics izmanto tādas tehnoloģijas kā sīkfaili, tīmekļa krātuve pārlūkprogrammā un izsekošanas pikseļi, kas ļauj analizēt jūsu vietnes izmantošanu. Šādi ģenerētā informācija par to, kā jūs izmantojat šo vietni, parasti tiek pārsūtīta uz Google serveri ASV, kur tā tiek saglabāta. Attiecībā uz ASV ES Komisija nav pieņēmusi lēmumu par atbilstību. Datu pārsūtīšana notiek, cita starpā, pamatojoties uz standarta līguma klauzulām kā atbilstošām personas datu aizsardzības garantijām, kas ir apskatāmas: https://policies.google.com/privacy/frameworks. Gan Google, gan ASV valdības aģentūrām ir piekļuve jūsu datiem. Google var saistīt jūsu datus ar citiem datiem, piemēram, meklēšanas vēsturi, personīgajiem kontiem, lietošanas datiem no citām ierīcēm un citiem datiem, kas Google rīcībā var būt par jums.
Šajā vietnē ir iespējota IP anonimizācija. Tas nozīmē, ka Google iepriekš saīsinās jūsu IP adresi Eiropas Savienības dalībvalstīs vai citās Eiropas Ekonomikas zonas līguma dalībvalstīs. Tikai izņēmuma gadījumos pilna IP adrese tiks pārsūtīta uz Google serveri ASV un tur saīsināta.
Sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošana ir pamatota ar TMG 15. panta 3. punkta 1. teikumu. Jūsu personas datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz mūsu primārajām leģitīmajām interesēm attiecībā uz uz pieprasījumu orientētu un mērķtiecīgu tīmekļa vietnes dizainu. Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šādu ar jums saistītu personas datu apstrādi, pamatojoties uz iemesliem, kas izriet no jūsu konkrētās situācijas.
Jums varat iebilst pret to, ka Google ievāc datus, ko ģenerē Google Analytics un kas saistīti ar jūsu tīmekļa vietnes izmantošanu (tostarp jūsu IP adresi), kā arī pret to, ka Google Analytics ievāc jūsu personas datus. savu IP adresi), ko Google Analytics ģenerē un kas saistīta ar jūsu tīmekļa vietnes lietošanu, nodod Google, kā arī šo datu apstrādi Google, lejupielādējot un instalējot pārlūkprogrammas spraudni, kas pieejams šajā saitē: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de
Lai novērstu Google Analytics datu vākšanu un saglabāšanu dažādās ierīcēs, varat iestatīt atteikšanās sīkfailu. Atteikšanās sīkfaili novērš jūsu datu vākšanu nākotnē, kad apmeklējat šo vietni. Lai tas būtu pilnībā efektīvs, jums ir jāatsakās visās izmantotajās sistēmās un ierīcēs. Ja dzēsīsiet atteikšanās sīkfailu, pieprasījumi atkal tiks nosūtīti Google. Ja noklikšķināsiet šeit, tiks iestatīts atteikšanās sīkfails: Izslēgt Google Analytics.
Lai iegūtu vairāk informācijas par lietošanas noteikumiem un konfidencialitāti, lūdzu, apmeklējiet https://www.google.com/analytics/terms/de.html vai https://www. google.com/intl/en/policies/ un vietnē https://policies.google.com/technologies/cookies?hl=de.
 

Matomo lietošana

Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam analītikas rīku Matomo, ko nodrošina InnoCraft Ltd. (150 Willis St, 6011 Wellington, Jaunzēlande; "Matomo").
Datu apstrādes mērķis ir analizēt šo vietni un tās apmeklētājus. Šim nolūkam var tikt izmantotas sīkdatnes, kas ļauj atpazīt interneta pārlūkprogrammu. Šajā procesā cita starpā var tikt apkopota šāda informācija: IP adrese, informācija par jūsu izmantoto pārlūkprogrammu un izmantoto ierīci (iekārtu), faili, uz kuriem esat noklikšķinājis vai kurus esat lejupielādējis, klikšķi uz saitēm uz trešo pušu vietnēm, novirzītāja URL (tīmekļa vietne, no kuras jūs piekļūstat mūsu vietnei), mūsu vietnes URL, apmeklējumu skaits, pirmā apmeklējuma laiks, apmeklējuma datums un laiks, laika zona, atrašanās vietas dati. No šiem datiem var izveidot lietošanas profilus ar pseidonīmu. Dati, kas savākti, izmantojot Matomo tehnoloģijas, netiks izmantoti, lai personiski identificētu šīs tīmekļa vietnes apmeklētāju bez attiecīgās personas atsevišķi dotas piekrišanas, un netiks apvienoti ar personas datiem par pseidonīma īpašnieku.
Jūsu dati šajā procesā tiks pārsūtīti uz trešo valsti ārpus Eiropas Savienības, par kuru ir pieejams ES Komisijas lēmums par aizsardzības līmeņa pietiekamību.
Sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošana ir pamatota ar TMG 15. panta 3. punkta 1. teikumu. Jūsu personas datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz mūsu primārajām leģitīmajām interesēm attiecībā uz uz pieprasījumu orientētu un mērķtiecīgu tīmekļa vietnes dizainu. Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šādu savu personas datu apstrādi, pamatojoties uz iemesliem, kas izriet no jūsu konkrētās situācijas.
Matomo izmantošanu un ar to saistīto datu vākšanu un uzglabāšanu var jebkurā laikā deaktivizēt, un tas stāsies spēkā nākotnē:

 

"Google AdSense" izmantošana

Mūsu vietnē tiek izmantota uzņēmuma Google LLC (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV; "Google") funkcija AdSense. Ja jūsu pastāvīgā dzīvesvieta ir Eiropas Ekonomikas zonā vai Šveicē, jūsu datu pārzinis ir Google Ireland Limited (Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Īrija). Tāpēc Google Ireland Limited ir ar Google saistītais uzņēmums, kas ir atbildīgs par jūsu datu apstrādi un piemērojamo datu aizsardzības tiesību aktu ievērošanu. Datu apstrādes mērķis ir iznomāt reklāmas laukumu tīmekļa vietnē un mērķtiecīgi atlasīt tīmekļa vietnes apmeklētājus, izmantojot uz interesēm balstītu reklāmu. Izmantojot šo funkciju, pakalpojuma sniedzēja tīmekļa vietnes apmeklētājiem tiek rādītas personalizētas, ar interesēm saistītas reklāmas no Google Display Network. To darot, Google izmanto sīkfailus, kas ļauj analizēt, kā jūs izmantojat vietni. Sīkfaila ģenerēto informāciju par to, kā jūs izmantojat tīmekļa vietni, Google pārsūta un saglabā serveros Amerikas Savienotajās Valstīs. ES Komisija nav pieņēmusi lēmumu par ASV piemērotību. Datu pārsūtīšana notiek, cita starpā, pamatojoties uz standarta līguma klauzulām kā atbilstošām personas datu aizsardzības garantijām, kas ir apskatāmas: https://policies.google.com/privacy/frameworks. Google var nodot šo informāciju trešajām pusēm, ja to pieprasa likums vai ja šādas trešās puses apstrādā informāciju Google vārdā. Google nesaistīs jūsu IP adresi ar citiem Google rīcībā esošiem datiem.
Sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošana pamatojas uz TMG 15. panta 3. punkta 1. teikuma 1. teikumu. Jūsu personas datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz mūsu primārajām leģitīmajām interesēm, lai mērķtiecīgi mērķētu vietnes apmeklētājus ar interesēm atbilstošu reklāmu. Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šādu savu personas datu apstrādi tādu iemeslu dēļ, kas izriet no jūsu konkrētās situācijas.
Jūs varat neatgriezeniski atslēgt Google sīkfailu izmantošanu, sekojot tālāk norādītajai saitei un lejupielādējot un instalējot tur paredzēto spraudni: https://support.google.com/ads/answer/7395996?hl=de. Jūs varat arī novērst trešo pušu sīkfailu izmantošanu, apmeklējot Tīklu reklāmas iniciatīvas atteikšanās lapu vietnē https://www.networkadvertising.org/choices/ un īstenojot tur sniegto papildu atteikšanās informāciju. Vairāk informācijas un Google konfidencialitātes politiku var atrast: https://www.google.com/policies/technologies/ads/ un https://www.google.de/policies/privacy/
 

Plug-ins un dažādi


"Google Tag Manager" izmantošana

Mēs izmantojam Google Tag Manager no Google LLC savā tīmekļa vietnē. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV; "Google"). Ja jūsu pastāvīgā dzīvesvieta ir Eiropas Ekonomikas zonā vai Šveicē, jūsu datu pārzinis ir Google Ireland Limited (Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Īrija). Attiecīgi Google Ireland Limited ir ar Google saistītais uzņēmums, kas ir atbildīgs par jūsu datu apstrādi un piemērojamo datu aizsardzības likumu ievērošanu.
Šī lietojumprogramma pārvalda JavaScript tagus un HTML tagus, kas tiek izmantoti, lai jo īpaši īstenotu izsekošanas un analīzes rīkus. Datu apstrāde kalpo uz pieprasījumu orientētai mūsu tīmekļa vietnes izveidei un optimizācijai.
Pats Google Tag Manager neuzkrāj sīkfailus un ar tā palīdzību netiek apstrādāti personas dati. Tomēr tas ļauj aktivizēt citus tagus, kas var vākt un apstrādāt personas datus.
Dar vairāk informācijas par lietošanas noteikumiem un konfidencialitāti, lūdzu, skatiet.
 

Google reCAPTCHA izmantošana 

Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam Google LLC (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV; "Google") reCAPTCHA pakalpojumu.
Ja jūsu pastāvīgā dzīvesvieta ir Eiropas Ekonomikas zonā vai Šveicē, Google Ireland Limited (Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Īrija) ir jūsu datu pārzinis. Tāpēc Google Ireland Limited ir ar Google saistītais uzņēmums, kas ir atbildīgs par jūsu datu apstrādi un piemērojamo datu aizsardzības likumu ievērošanu. Pieprasījuma mērķis ir atšķirt, vai datus ievadījis cilvēks, vai tos ievadījis automatizēts, mašīnveidīgs apstrādātājs. Šim nolūkam jūsu ievadītie dati tiek pārsūtīti uz Google un tālāk izmantoti. Turklāt IP adrese un, iespējams, citi reCAPTCHA pakalpojumam Google nepieciešamie dati tiek nosūtīti Google. Šos datus Google apstrādā Eiropas Savienībā, un tie var tikt nosūtīti arī uz ASV. Attiecībā uz ASV ES Komisija nav pieņēmusi lēmumu par atbilstību. Datu pārsūtīšana notiek, cita starpā, pamatojoties uz standarta līguma klauzulām kā atbilstošiem drošības pasākumiem personas datu aizsardzībai, kas ir apskatāmi vietnē: https://policies.google.com/privacy/frameworks.
Datu apstrāde notiek, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu no leģitīmās intereses aizsargāt mūsu tīmekļa vietni no automatizētas spiegošanas, ļaunprātīgas izmantošanas un SPAMA. Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šādu ar jums saistītu personas datu apstrādi, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz iemesliem, kas izriet no jūsu konkrētās situācijas.
Lai iegūtu vairāk informācijas par Google reCAPTCHA un saistīto konfidencialitātes politiku, lūdzu, apmeklējiet: https://www. google.com/recaptcha/intro/android.html un https://www.google.com/privacy.  
 

"Google" neredzamās reCAPTCHA izmantošana

Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam uzņēmuma Google LLC (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV; "Google") neredzamās reCAPTCHA pakalpojumu. Ja jūsu pastāvīgā dzīvesvieta ir Eiropas Ekonomikas zonā vai Šveicē, jūsu datu pārzinis ir Google Ireland Limited (Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Īrija). Tāpēc Google Ireland Limited ir ar Google saistītais uzņēmums, kas ir atbildīgs par jūsu datu apstrādi un piemērojamo datu aizsardzības likumu ievērošanu. 
Tā ir norādīts, lai nošķirtu cilvēka vai automatizētas, mašīnveidīgas apstrādes ievadītos datus. Fona režīmā Google apkopo un analizē lietošanas datus, kurus Invisible reCaptcha izmanto, lai atšķirtu parastos lietotājus no botiem. Šim nolūkam jūsu ievadītie dati tiek pārsūtīti uz Google un tur izmantoti. Turklāt IP adrese un, ja nepieciešams, citi dati, kas nepieciešami Google pakalpojumam Invisible reCAPTCHA, tiek nosūtīti Google.
Šos datus Google apstrādā Eiropas Savienībā un, ja nepieciešams, arī ASV. Attiecībā uz ASV ES Komisija nav pieņēmusi lēmumu par atbilstību. Datu pārsūtīšana notiek, cita starpā, pamatojoties uz standarta līguma klauzulām kā atbilstošiem drošības pasākumiem personas datu aizsardzībai, kas ir apskatāmi vietnē: https://policies.google.com/privacy/frameworks.
Datu apstrāde notiek, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu no leģitīmās intereses aizsargāt mūsu tīmekļa vietni no automatizētas spiegošanas, ļaunprātīgas izmantošanas un SPAMA. Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šādu ar jums saistītu personas datu apstrādi, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz iemesliem, kas izriet no jūsu konkrētās situācijas.
Lai iegūtu vairāk informācijas par Google reCAPTCHA un saistīto konfidencialitātes politiku, lūdzu, apmeklējiet: https://www.google.com/recaptcha/intro/android.html kā arī https://www.google.com/privacy
 

Ievietoja idealo logotipu

Mūsu mājas lapā ir iestrādāts mūsu partnera idealo (idealo internet GmbH, Ritterstraße 11, 10969 Berlin) logo. Kad izsaucat mūsu vietni, jūsu galiekārtā izmantotā pārlūkprogramma automātiski nosūta informāciju idealo serverim. Šī informācija uz laiku 7 dienas tiek saglabāta tā sauktajā servera žurnāla datnē. Šāda informācija tiek apkopota bez jūsu iejaukšanās un tiek saglabāta līdz automātiskai dzēšanai:
    •   pieprasītāja datora IP adrese,
    •   piekļuves datums un laiks,
    •   piekļuves faila nosaukums un URL,
    •   tīmekļa vietne, no kuras veikta piekļuve (referrer URL),
    •   izmantotā pārlūkprogramma un, ja piemērojams. jūsu datora operētājsistēmu un piekļuves pakalpojumu sniedzēja nosaukumu.

Sistēma uz laiku saglabā IP adresi, lai nodrošinātu vietnes piegādi. Šim nolūkam IP adresei jāpaliek saglabātai sesijas laikā. Uzglabāšana žurnālu failos tiek veikta, lai nodrošinātu vietnes funkcionalitāti. Turklāt dati tiek izmantoti, lai optimizētu tīmekļa vietni un nodrošinātu informācijas tehnoloģiju sistēmu drošību. Šie dati netiek glabāti kopā ar citiem personas datiem. Datu apstrādes juridiskais pamats ir DSGVO 6. panta 1. punkta 1. apakšpunkta f) daļa.
 

Google fontu lietošana

Mēs izmantojam mūsu tīmekļa vietnē uzņēmuma Google Ireland Limited (Gordon House, Barrow Street, Dublina 4, Īrija; "Google") Google fontus.
Datu apstrādes mērķis ir vienota fontu attēlošana mūsu vietnē. Lai ielādētu fontus, lapas izsaukšanas laikā tiek izveidots savienojums ar Google serveriem. Cita starpā jūsu IP adrese un informācija par jūsu izmantoto pārlūkprogrammu tiks apstrādāta un nosūtīta uzņēmumam Google. Šie dati nav saistīti ar jūsu Google kontu.
Jūsu dati var tikt nosūtīti uz ASV. Attiecībā uz ASV ES Komisija nav pieņēmusi lēmumu par atbilstību. Datu pārsūtīšana notiek, cita starpā, pamatojoties uz standarta līguma klauzulām kā atbilstošiem drošības pasākumiem personas datu aizsardzībai, kas ir apskatāmi vietnē: https://policies.google.com/privacy/frameworks.
Datu apstrāde notiek, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz mūsu primārajām leģitīmajām interesēm par lietotājam draudzīgu un estētisku mūsu tīmekļa vietnes dizainu. Jūsu īpašās situācijas dēļ jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šādu ar jums saistītu personas datu apstrādi, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, paziņojot mums par to.
Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par datu apstrādi un datu aizsardzību, lūdzu, apmeklējiet https://www.google.de/intl/de/policies/ un pie https://developers.google.com/fonts/faq.
 

Datu subjektu tiesības un glabāšanas periods


Glabāšanas ilgums

Pēc līguma pilnīgas apstrādes dati sākotnēji tiks glabāti garantijas perioda laikā, pēc tam, ņemot vērā likumā noteiktos, jo īpaši nodokļu un komerctiesību aktos noteiktos glabāšanas termiņus, un pēc tam, beidzoties termiņam, tiks dzēsti, ja vien jūs neesat piekritis turpmākai apstrādei un izmantošanai.

Datu subjekta tiesības

Jums saskaņā ar DSGVO 15.-20. pantu ir tiesīgs izmantot šādas tiesības, ja ir izpildītas juridiskās prasības: tiesības uz informāciju, uz labošanu, uz dzēšanu, uz apstrādes ierobežošanu, uz datu pārnesamību.
Bet jums ir tiesības iebilst pret apstrādi, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, un pret apstrādi tiešās tirgvedības nolūkos saskaņā ar DSGVO 21. panta 1. punktu.

Ptiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei
Jums ir tiesības saskaņā ar DSGVO 21. panta 1. punktu iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei. 77 DSGVO tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei, ja uzskatāt, ka jūsu personas datu apstrāde nav likumīga.

Ptiesības iebilst

Ja šeit minētās personas datu apstrādes pamatā ir mūsu leģitīmās intereses saskaņā ar 6. panta 1. punkta 1. apakšpunktu. f DSGVO, jums ir tiesības, pamatojoties uz iemesliem, kas izriet no jūsu konkrētās situācijas, jebkurā laikā iebilst pret šīm apstrādes darbībām, kas ir spēkā nākotnē.
Pēc iebilduma iesniegšanas attiecīgo datu apstrāde tiks pārtraukta, ja vien mēs nevaram pierādīt pārliecinošus leģitīmus apstrādes iemeslus, kas ir svarīgāki par jūsu interesēm, tiesībām un brīvībām, vai ja apstrāde kalpo juridisku prasību izvirzīšanai, īstenošanai vai aizstāvēšanai.

Ja personas datu apstrāde tiek veikta tiešā mārketinga nolūkos, jūs jebkurā laikā varat iebilst pret šādu apstrādi, paziņojot mums par to. Kad iebildums būs izteikts, mēs pārtrauksim attiecīgo datu apstrādi tiešās tirgvedības nolūkos.

pēdējais atjauninājums: 27.10.2020