Konfidencialitātes politikaJa vien turpmāk nav norādīts citādi, jūsu personas datu sniegšana nav obligāta saskaņā ar likumu vai līgumu, kā arī nav nepieciešama līguma noslēgšanai. Jums nav pienākuma sniegt datus. Ja tas netiks sniegts, tam nebūs nekādu seku. Tas attiecas tikai tiktāl, ciktāl turpmākajās apstrādes darbībās nav norādīts pretējais.
"Personas dati" ir jebkāda informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu.


Servera žurnāla faili
Jūs varat apmeklēt mūsu vietnes, nesniedzot nekādu personisku informāciju.
Katru reizi, kad piekļūstat mūsu tīmekļa vietnei, jūsu interneta pārlūkprogramma nosūta mums vai mūsu tīmekļa mitinātājam / IT pakalpojumu sniedzējam lietošanas datus un saglabā tos žurnāla datos (tā sauktajos servera žurnāla failos). Šie saglabātie dati ietver, piemēram, apmeklētās lapas nosaukumu, piekļuves datumu un laiku, IP adresi, pārsūtīto datu apjomu un pieprasījuma iesniedzēju. Apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz mūsu primārajām leģitīmajām interesēm nodrošināt mūsu vietnes netraucētu darbību, kā arī uzlabot mūsu piedāvājumu.
Sazinieties ar

Atbildīgs
Ja vēlaties, sazinieties ar mums. Datu pārziņa kontaktinformācija ir atrodama mūsu izdrukā.

Iniciatīva sazināties ar klientu pa e-pastu
Ja jūs uzsākat biznesa kontaktu ar mums, izmantojot e-pastu, mēs apkopojam jūsu personas datus (vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, ziņojuma tekstu) tikai tādā apjomā, kādā jūs tos sniedzat. Datu apstrāde kalpo, lai apstrādātu un atbildētu uz jūsu kontakta pieprasījumu.
Ja saziņa tiek veikta, lai veiktu pasākumus pirms līguma noslēgšanas (piemēram, konsultācija par interesi par pirkumu, piedāvājuma sagatavošana) vai attiecas uz jau noslēgtu līgumu starp jums un mums, datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu.
Ja saziņa tiek veikta citu iemeslu dēļ, šī datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, jo mūsu primāras leģitīmās intereses ir apstrādāt un atbildēt uz jūsu pieprasījumu. Šādā gadījumā jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret jūsu personas datu apstrādi, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz jūsu konkrētās situācijas iemesliem.
Mēs izmantosim jūsu e-pasta adresi tikai jūsu pieprasījuma apstrādei. Pēc tam jūsu dati tiks dzēsti saskaņā ar tiesību aktos noteiktajiem glabāšanas termiņiem, ja vien jūs nebūsiet piekritis turpmākai apstrādei un izmantošanai.Vākšana un apstrāde, izmantojot kontaktformu
Izmantojot kontaktformu, mēs apkopojam jūsu personas datus (vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, ziņojuma tekstu) tikai tādā apjomā, kādā jūs tos norādījāt. Datu apstrādes mērķis ir sazināties ar jums.

Ja kontakta mērķis ir pirmslīguma pasākumu veikšana (piemēram, konsultācija, ja interesējaties par pirkumu, piedāvājuma sagatavošana) vai ja tas attiecas uz jau noslēgtu līgumu starp jums un mums, šī datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu.
Ja saziņa tiek veikta citu iemeslu dēļ, šī datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, jo mūsu primāras leģitīmās intereses ir apstrādāt un atbildēt uz jūsu pieprasījumu.Šādā gadījumā jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret jūsu personas datu apstrādi, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz jūsu konkrētās situācijas iemesliem.
Mēs izmantosim jūsu e-pasta adresi tikai jūsu pieprasījuma apstrādei. Pēc tam jūsu dati tiks dzēsti saskaņā ar juridiskajiem glabāšanas termiņiem, ja vien jūs nebūsiet piekritis turpmākai apstrādei un izmantošanai.


Klientu kontu pasūtījumi

Klienta konts
Atverot klienta kontu, mēs apkopojam jūsu personas datus norādītajā apjomā. Datu apstrādes mērķis ir uzlabot jūsu iepirkšanās pieredzi un vienkāršot pasūtījumu apstrādi. Apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu, ar jūsu piekrišanu. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, paziņojot mums par to, taču tas neietekmēs apstrādes likumību, kas veikta, pamatojoties uz piekrišanu, līdz tās atsaukšanai. Pēc tam jūsu klienta konts tiks dzēsts.


Personas datu vākšana, apstrāde un pārsūtīšana, veicot pasūtījumus
Kad veicat pasūtījumu, mēs apkopojam un apstrādājam jūsu personas datus tikai tiktāl, ciktāl tas ir nepieciešams jūsu pasūtījuma izpildei un apstrādei, kā arī jūsu pieprasījumu apstrādei. Datu sniegšana ir nepieciešama līguma noslēgšanai. Ja tā netiks iesniegta, līgums netiks noslēgts. Apstrāde pamatojas uz DSGVO 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu un ir nepieciešama, lai izpildītu līgumu ar jums.
Jūsu dati tiek nodoti, piemēram, jūsu izvēlētajiem piegādes uzņēmumiem un dropshipping pakalpojumu sniedzējiem, maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, pasūtījumu apstrādes pakalpojumu sniedzējiem un IT pakalpojumu sniedzējiem. Visos gadījumos mēs stingri ievērojam juridiskās prasības. Datu pārsūtīšanas apjoms ir ierobežots līdz minimumam.

Atsauksmes Reklāma

Datu vākšana, rakstot komentāru
Kad komentējat rakstu vai ziņu, mēs apkopojam jūsu personas datus (vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, komentāra tekstu) tikai tādā apjomā, kādā jūs tos sniedzat. Apstrāde kalpo, lai nodrošinātu komentāru rakstīšanu un rādītu komentārus. Nosūtot komentāru, jūs piekrītat nosūtīto datu apstrādei. Apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu, ar jūsu piekrišanu. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, paziņojot mums par to, taču tas neietekmēs apstrādes likumību, kas veikta, pamatojoties uz piekrišanu, līdz tās atsaukšanai. Pēc tam jūsu personas dati tiks dzēsti.


Kad jūsu komentārs tiek publicētstiks iekļauts tikai jūsu norādītais vārds.tiks publicēts.

Shopauskunft klienta atsauksme
Mēs izmantojam Händlerbund Management AG (Torgauer Straße 233 B, 04347 Leipciga; "Shopauskunft") vērtēšanas rīku "shopauskunft.de" mūsu tīmekļa vietnē.
Pēc pasūtījuma mēs vēlamies lūgt jūs novērtēt un komentēt savu pirkumu pie mums. Šim nolūkam mēs ar jums sazināsimies pa e-pastu, izmantojot tehnisko sistēmu "Likumīgi drošs vērtējuma pieprasījums (RBA)".
sistēma. To darot, mēs apstrādājam ar jūsu pasūtījumu saistītos datus (pasūtījuma numurs/rēķina numurs, pirkuma vērtība un piegādes izmaksas), kā arī jūsu e-pasta adresi.
Apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu, ar jūsu piekrišanu, ja esat skaidri piekritis savu datu izpaušanai un novērtēšanas pieprasījuma saņemšanai.
Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, izmantojot attiecīgo saiti e-pasta vēstulē vai paziņojot mums, neietekmējot apstrādes likumību, kas veikta, pamatojoties uz piekrišanu līdz atsaukšanai.
Papildu informācija par datu aizsardzību, izmantojot Shopauskunft, ir atrodama vietnē:
https://www.shopauskunft.de/datenschutz.Shopauskunft widget
Shopauskunft logrīks ir integrēts mūsu vietnē. Šī logrīka mērķis ir parādīt novērtējumu skaitu un rezultātus, ko esam saņēmuši, izmantojot Shopauskunft, un reklamēt tos.
Lai parādītu logrīku, ir tehniski nepieciešams no jūsu interneta pārlūkprogrammas uz Shopauskunft serveri pārraidīt lietošanas datus un 7 dienas saglabāt tos žurnāla datos (tā sauktajos servera žurnāla failos). Šajos saglabātajos datos ir ietverts iegūtā faila nosaukums un URL, iegūšanas datums un laiks, pieprasītāja datora IP adrese, tīmekļa vietne, no kuras tika veikta piekļuve (atsauces URL), izmantotā pārlūkprogramma un attiecīgā gadījumā jūsu datora operētājsistēma, kā arī piekļuves nodrošinātāja nosaukums.
Apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz mūsu primārajām leģitīmajām interesēm reklamēt mūsu piedāvājumus, parādot jau saņemtās klientu atsauksmes. Šie dati netiek glabāti kopā ar citiem personas datiem.
Trustami klienta atsauksme
Šajā tīmekļa vietnē ir integrēta Trustami uzticamības zīme, lai parādītu apkopotos vērtējumus, kā arī atsauksmes no sociālajiem medijiem. Tas kalpo mūsu leģitīmo interešu īstenošanai, lai nodrošinātu optimālu mūsu piedāvājuma mārketingu mūsu tīmekļa vietnē saskaņā ar DSGVO 6. panta 1. punkta 1. apakšpunkta f) daļu. Kad tiek izsaukta Trustami uzticamības zīme, tīmekļa serveris automātiski saglabā datus (piekļuves datus) servera žurnāla faila veidā, kurā ir izsauktās vietnes nosaukums, fails, izsaukuma datums un laiks, jūsu IP adrese saīsinātā formā, pārsūtīto datu apjoms, ziņa par veiksmīgu izsaukumu, pārlūkprogrammas tips, lietotāja operētājsistēma, atsauces URL (iepriekš apmeklētā lapa) un pieprasītājs. Šie piekļuves dati netiek izvērtēti un tiek automātiski pārrakstīti vēlākais septiņas dienas pēc jūsu vietnes apmeklējuma beigām. Trustami uzticības zīme un ar to reklamētie pakalpojumi ir Trustami GmbH, Schröderstraße 5, 10115 Berlin, piedāvājums. Trustami privātuma politika vietnē www.trustami.com/datenschutz attiecas uz Trustami apkopoto datu apstrādi.


Tīmekļa vietnes logotips Google klientu atsauksmēm
Uzņēmuma Google LLC (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV; "Google") tīmekļa vietnes logotips Google Customer Reviews ir integrēts mūsu tīmekļa vietnē.
Integrācijas mērķis ir parādīt mūsu līdz šim saņemto atsauksmju skaitu un rezultātus, izmantojot Google, un reklamēt dalību šajā programmā.
Lai parādītu logotipu mūsu vietnē un rādītu jums personalizētas reklāmas Google, Google izmanto sīkfailus. Šajā procesā cita starpā jūsu IP adrese var tikt apstrādāta un nosūtīta uzņēmumam Google.
Jūsu dati var tikt nosūtīti uz ASV. ES Komisija nav pieņēmusi lēmumu par ASV piemērotību. Datu pārsūtīšana notiek, cita starpā, pamatojoties uz standarta līguma klauzulām kā atbilstošām personas datu aizsardzības garantijām, kas pieejamas tīmekļa vietnē: https: //privacy.google.com/businesses/controllerterms/.
Jūsu personas datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz mūsu primārajām leģitīmajām interesēm optimālai mūsu piedāvājumu tirdzniecībai, iepazīstinot ar jau saņemtajām klientu atsauksmēm. Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šādu ar jums saistītu personas datu apstrādi jūsu īpašās situācijas dēļ. Personalizēto reklāmu varat deaktivizēt Google reklāmas iestatījumos. Norādījumus, kā to izdarīt, var atrast vietnē https://support.google.com/ads/answer/2662922?hl=de. Varat arī novērst trešo pušu sīkfailu izmantošanu, apmeklējot atteikšanās no tīkla reklāmas iniciatīvas lapu https://www.networkadvertising.org/choices/ un īstenojot tur sniegto papildu informāciju par atteikšanos.
Plašāku informāciju par lietošanas noteikumiem un datu aizsardzību, izmantojot Google klientu atsauksmes, var atrast vietnē https://www.google.com/shopping/customerreviews/static/tos/de/1_01_tos.html un https://policies.google.com/privacy?hl=de.


Google klientu atsauksmju vērtēšanas rīks
Mūsu vietnē mēs izmantojam uzņēmuma Google LLC (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV; "Google") Google klientu atsauksmju vērtēšanas rīku.
Pēc pasūtījuma mēs vēlamies, lai jūs novērtētu un komentētu savu pirkumu pie mums. Šim nolūkam mēs sazināsimies ar jums pa e-pastu, izmantojot Google apsekojuma opt-in moduli. To darot, cita starpā var tikt apstrādāta un nosūtīta Google arī šāda informācija: pasūtījuma informācija (piemēram, pasūtījuma ID, piegādes valsts, paredzamais piegādes datums, pasūtīto produktu GTIN) un jūsu e-pasta adrese.
Jūsu dati var tikt nosūtīti uz ASV. ES Komisija nav pieņēmusi lēmumu par ASV piemērotību. Datu pārsūtīšana cita starpā notiek, pamatojoties uz standarta līguma klauzulām kā atbilstošām personas datu aizsardzības garantijām, kas pieejamas tīmekļa vietnē: https://privacy.google.com/businesses/controllerterms/ un https://busin ess.safety.google/adscontrollerterms.

Apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu, ar jūsu piekrišanu, ja esat skaidri piekritis savu datu nosūtīšanai un novērtēšanas pieprasījuma saņemšanai. Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, kas ir spēkā nākotnē, neietekmējot apstrādes likumību, kas veikta, pamatojoties uz piekrišanu līdz tās atsaukšanai.
Plašāku informāciju par lietošanas noteikumiem un datu aizsardzību, izmantojot Google klientu atsauksmes, var atrast vietnē https://www.google.com/shopping/customerreviews/static/tos/de/1_01_tos.html un https://policies.google.com/privacy?hl=de.
E-pasta adreses izmantošana jaunumu biļetenu sūtīšanai
Neatkarīgi no līguma apstrādes mēs izmantojam jūsu e-pasta adresi tikai saviem reklāmas nolūkiem, lai nosūtītu jaunumus, ja esat tam skaidri piekritis. Apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu, ar jūsu piekrišanu. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, neietekmējot tās apstrādes likumību, kas veikta, pamatojoties uz piekrišanu līdz atsaukšanai. Lai to izdarītu, jūs jebkurā laikā varat atteikties no biļetena saņemšanas, izmantojot attiecīgo saiti biļetenā vai paziņojot mums. Pēc tam jūsu e-pasta adrese tiks izņemta no izplatīšanas saraksta.


Jūsu dati tiks nodoti pakalpojumu sniedzējam e-pasta mārketinga vajadzībām pasūtījuma apstrādes ietvaros. Jūsu dati netiks nodoti citām trešām personām.


Piegādes pakalpojumu sniedzējs Preču pārvaldība

e-pasta adreses pārsūtīšana piegādes uzņēmumiem, lai saņemtu informāciju par piegādes statusu.
Mēs nododam jūsu e-pasta adresi piegādes uzņēmumam kā daļu no līguma apstrādes, ja esat tam nepārprotami piekritis pasūtījuma procesa laikā. Jūsu e-pasta adreses nodošanas mērķis ir informēt jūs par piegādes statusu pa e-pastu. Apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu, ar jūsu piekrišanu. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, paziņojot mums vai transporta uzņēmumam, neietekmējot apstrādes likumību, kas veikta, pamatojoties uz piekrišanu līdz atsaukšanai.


Ārējas preču pārvaldības sistēmas izmantošana
Mēs izmantojam uzņēmuma resursu plānošanas sistēmu līgumu apstrādei pasūtījumu apstrādes ietvaros. Šim nolūkam jūsu personas dati, kas savākti saistībā ar pasūtījumu, tiek nosūtīti.

Pickware GmbH, Goebelstr. 21, 64293 Darmstadt, Vācija
Darmštate, Vācija.


Maksājumu pakalpojumu sniedzējs

PayPal izmantošana
Uz visiem PayPal darījumiem attiecas PayPal konfidencialitātes politika. To var atrast vietnē https://www.paypal.com/de/webapps/mpp/ua/privacy-full


PayPal Express izmantošana
Mūsu tīmekļa vietnē mēs izmantojam PayPal (Europe) S.à.r.l. et Cie, S.C.A. (22-24 Boulevard Royal L-2449, Luksemburga; "PayPal") PayPal Express maksājumu pakalpojumu. Datu apstrāde kalpo tam, lai varētu jums piedāvāt maksājumu, izmantojot PayPal Express maksājumu pakalpojumu. Lai integrētu šo maksājumu pakalpojumu, PayPal ir nepieciešams vākt, uzglabāt un analizēt datus (piemēram, IP adresi, ierīces veidu, operētājsistēmu, pārlūkprogrammas veidu, ierīces atrašanās vietu), kad jūs izsaucat vietni. Šim nolūkam var izmantot arī sīkfailus. Sīkfaili ļauj atpazīt jūsu pārlūkprogrammu.
Jūsu personas datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, jo mūsu primāras leģitīmās intereses ir piedāvāt uz klientiem orientētu dažādu maksājumu metožu klāstu. Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šādu ar jums saistītu personas datu apstrādi jūsu konkrētās situācijas dēļ.
Izvēloties un izmantojot PayPal Express, maksājumu apstrādei nepieciešamie dati tiek nosūtīti PayPal, lai varētu izpildīt līgumu ar jums, izmantojot izvēlēto maksājumu metodi. Šīs apstrādes pamatā ir DSGVO 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Lai iegūtu plašāku informāciju par datu apstrādi, izmantojot PayPal Express maksājumu pakalpojumu, lūdzu, skatiet attiecīgo konfidencialitātes politiku vietnē www.paypal.com/de/webapps/mpp/ua/privacy-full?locale.x=de_DE#Updated_PS.Amazon maksājumu izmantošana
Mūsu tīmekļa vietnē mēs izmantojam Amazon Payments Europe s.c.a. (38 avenue John F. Kennedy, L-1855 Luxembourg; "Amazon Payments") maksājumu pakalpojumu Amazon Payments.
Datu apstrāde kalpo tam, lai varētu jums piedāvāt maksājumu, izmantojot maksājumu pakalpojumu Amazon Payments.
Lai integrētu šo maksājumu pakalpojumu, Amazon Payments ir nepieciešams vākt, uzglabāt un analizēt datus (piemēram, IP adresi, ierīces veidu, operētājsistēmu, pārlūkprogrammas veidu, ierīces atrašanās vietu), kad jūs izsaucat vietni. Šim nolūkam var izmantot arī sīkfailus. Sīkfaili ļauj atpazīt jūsu pārlūkprogrammu.
Jūsu personas datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, jo mūsu primāras leģitīmās intereses ir uz klientu orientēts dažādu maksājumu metožu piedāvājums. Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šādu ar jums saistītu personas datu apstrādi jūsu īpašās situācijas dēļ.
Izvēloties un izmantojot "Amazon Payments", dati, kas nepieciešami maksājumu apstrādei, tiek nosūtīti Amazon Payments, lai varētu izpildīt līgumu ar jums, izmantojot izvēlēto maksājumu metodi. Šīs apstrādes pamatā ir DSGVO 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts.
Plašāku informāciju par datu apstrādi, izmantojot maksājumu pakalpojumu Amazon Payments, varat atrast saistītajā datu aizsardzības deklarācijā: https: //pay.amazon.com/de/help/201212490.Sīkfaili
Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkfaili ir nelieli teksta faili, ko interneta pārlūkprogrammā vai interneta pārlūkprogrammā saglabā lietotāja datorsistēmā. Kad lietotājs piekļūst vietnei, lietotāja operētājsistēmā var tikt saglabāts sīkfails. Šis sīkfails satur raksturīgu rakstzīmju virkni, kas ļauj unikāli identificēt pārlūkprogrammu, kad vietne tiek atkārtoti izsaukta.
Sīkfaili tiek saglabāti jūsu datorā. Tāpēc jums ir pilnīga kontrole pār sīkfailu izmantošanu. Izvēloties atbilstošus tehniskos iestatījumus savā interneta pārlūkprogrammā, jūs varat saņemt paziņojumu pirms sīkfailu iestatīšanas un individuāli lemt par to pieņemšanu, kā arī novērst sīkfailu saglabāšanu un tajos ietverto datu pārsūtīšanu. Jau saglabātās sīkdatnes var dzēst jebkurā laikā. Tomēr mēs vēlamies norādīt, ka tad jūs, iespējams, nevarēsiet pilnībā izmantot visas šīs vietnes funkcijas.
Kā pārvaldīt (tostarp deaktivizēt) sīkfailus svarīgākajās pārlūkprogrammās, varat uzzināt, noklikšķinot uz tālāk norādītajām saitēm:

Tehniski nepieciešamie sīkfaili
Ja datu aizsardzības deklarācijā turpmāk nav norādīts citādi, mēs izmantojam šīs tehniski nepieciešamās sīkdatnes tikai tādēļ, lai padarītu mūsu piedāvājumu lietotājam draudzīgāku, efektīvāku un drošāku. Turklāt sīkfaili ļauj mūsu sistēmām atpazīt jūsu pārlūkprogrammu pat pēc lapas maiņas un piedāvāt jums pakalpojumus. Dažas mūsu vietnes funkcijas nav iespējams nodrošināt bez sīkfailu izmantošanas. Lai tos varētu izmantot, ir nepieciešams, lai pārlūkprogramma tiktu atpazīta arī pēc lapas maiņas.
Sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošana ir pamatota ar TTDSG 25. panta 2. punktu. Jūsu personas datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, jo mūsu primāras leģitīmās intereses ir nodrošināt optimālu vietnes funkcionalitāti, kā arī lietotājam draudzīgu un efektīvu mūsu piedāvājuma dizainu.
Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šādu savu personas datu apstrādi, pamatojoties uz iemesliem, kas izriet no jūsu konkrētās situācijas.

Analīze

Google Analytics izmantošana
Mūsu tīmekļa vietnē (www.newyorkcoffee.de) mēs neizmantojam Google Analytics vai Google Tagmanager.
Matomo izmantošana
Mūsu vietnē mēs izmantojam analīzes rīku Matomo, ko piedāvā InnoCraft Ltd (150 Willis St, 6011 Wellington, Jaunzēlande; "Matomo").
Datu apstrādes mērķis ir analizēt šo tīmekļa vietni un tās apmeklētājus. Šim nolūkam var izmantot sīkfailus, kas ļauj atpazīt interneta pārlūkprogrammu. Šajā procesā cita starpā var tikt apkopota šāda informācija: IP adrese, informācija par jūsu izmantoto pārlūkprogrammu un izmantoto ierīci, faili, kurus esat klikšķinājis vai lejupielādējis, klikšķi uz saitēm uz trešo pušu vietnēm, novirzītāja URL (vietne, no kuras jūs piekļūstat mūsu vietnei), mūsu vietnes URL, apmeklējumu skaits, pirmā apmeklējuma laiks, apmeklējuma datums un laiks, laika zona, atrašanās vietas dati. No šiem datiem var izveidot lietošanas profilus ar pseidonīmu. Dati, kas savākti, izmantojot Matomo tehnoloģijas, netiks izmantoti, lai personiski identificētu šīs vietnes apmeklētāju bez attiecīgās personas atsevišķi dotas piekrišanas, un netiks apvienoti ar personas datiem par pseidonīma īpašnieku.
Jūsu dati tiks pārsūtīti uz trešo valsti ārpus Eiropas Savienības, attiecībā uz kuru ir pieejams ES Komisijas lēmums par aizsardzības līmeņa pietiekamību.
Jūsu personas datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz mūsu primārajām leģitīmajām interesēm attiecībā uz uz pieprasījumu orientētu un mērķtiecīgu tīmekļa vietnes dizainu. Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šādu savu personas datu apstrādi, pamatojoties uz iemesliem, kas izriet no jūsu konkrētās situācijas.
Matomo izmantošanu un ar to saistīto datu vākšanu un glabāšanu var jebkurā laikā deaktivizēt, un tas stāsies spēkā nākotnē:
Spraudņi un dažādi citi

Google reCAPTCHA izmantošana
Mūsu vietnē mēs izmantojam uzņēmuma Google LLC (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV; "Google") reCAPTCHA pakalpojumu.
Ja jūsu pastāvīgā dzīvesvieta ir Eiropas Ekonomikas zonā vai Šveicē, jūsu datu pārzinis ir Google Ireland Limited (Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Īrija). Tāpēc Google Ireland Limited ir ar Google saistītais uzņēmums, kas ir atbildīgs par jūsu datu apstrādi un piemērojamo datu aizsardzības likumu ievērošanu.Pieprasījuma mērķis ir atšķirt, vai datus ievadījis cilvēks, vai tie ievadīti automatizēti, mašīnveidojot. Šim nolūkam jūsu ievadītie dati tiek pārsūtīti Google un tālāk izmantoti. Turklāt IP adrese un, ja nepieciešams, citi dati, kas nepieciešami Google reCAPTCHA pakalpojuma nodrošināšanai, tiks nosūtīti Google.Šos datus Google apstrādās Eiropas Savienībā un, ja nepieciešams, nosūtīs arī uz ASV.Attiecībā uz ASV ES Komisija nav pieņēmusi lēmumu par atbilstību. Datu pārsūtīšana notiek, cita starpā, pamatojoties uz standarta līguma klauzulām kā atbilstošām personas datu aizsardzības garantijām, kas pieejamas tīmekļa vietnē: https: //policies.google.com/privacy/frameworks.
Jūsu personas datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, mūsu primāro leģitīmo interešu dēļ.lai aizsargātu mūsu tīmekļa vietni no automātiskas spiegošanas, ļaunprātīgas izmantošanas un SPAMA.Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret savu personas datu apstrādi, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz jūsu konkrēto situāciju.
Plašāku informāciju par Google reCAPTCHA un saistīto datu aizsardzības deklarāciju var atrast: https: //www.google.com/recaptcha/intro/android.html un https://www.google.com/privacy.

Google neredzamā reCAPTCHA izmantošana
Mūsu vietnē mēs izmantojam neredzamo reCAPTCHA pakalpojumu, ko nodrošina uzņēmums Google LLC (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV; "Google"). Ja jūsu pastāvīgā dzīvesvieta ir Eiropas Ekonomikas zonā vai Šveicē, jūsu datu pārzinis ir Google Ireland Limited (Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Īrija). Tāpēc Google Ireland Limited ir ar Google saistītais uzņēmums, kas ir atbildīgs par jūsu datu apstrādi un piemērojamo datu aizsardzības likumu ievērošanu.
Tas tiek darīts, lai nošķirtu cilvēka ieguldījumu no automatizētas, mašīnveidīgas apstrādes. Fona režīmā Google apkopo un analizē lietošanas datus, kurus Invisible reCaptcha izmanto, lai atšķirtu parastos lietotājus no botiem. Šim nolūkam jūsu ievadītie dati tiek pārsūtīti Google un tālāk izmantoti. Turklāt IP adrese un visi citi dati, kas nepieciešami Google pakalpojumam Invisible reCAPTCHA, tiks nosūtīti Google.
Šos datus Google apstrādā Eiropas Savienībā un attiecīgā gadījumā arī ASV.Attiecībā uz ASV ES Komisija nav pieņēmusi lēmumu par datu aizsardzības līmeņa pietiekamību. Datu pārsūtīšana notiek, cita starpā, pamatojoties uz standarta līguma klauzulām kā atbilstošām personas datu aizsardzības garantijām, kas pieejamas tīmekļa vietnē: https: //policies.google.com/privacy/frameworks.


Jūsu personas datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, jo mūsu primārās leģitīmās intereses ir svarīgākas.Lai aizsargātu mūsu vietni no automatizētas spiegošanas, ļaunprātīgas izmantošanas un SPAMA. Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret savu personas datu apstrādi, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz jūsu konkrēto situāciju.
Plašāku informāciju par Google reCAPTCHA un saistīto datu aizsardzības deklarāciju var atrast: https: //www.google.com/recaptcha/intro/android.html un https://www.google.com/privacy.

Idealo logotipa integrācija
Mūsu partnera idealo (idealo internet GmbH, Ritterstraße 11, 10969 Berlin) logotips ir integrēts mūsu tīmekļa vietnē. Kad izsaucat mūsu vietni, jūsu galiekārtā izmantotā pārlūkprogramma automātiski nosūta informāciju idealo serverim. Šī informācija uz laiku 7 dienas tiek saglabāta tā sauktajā servera žurnāla datnē. Turpmāk norādītā informācija tiek apkopota bez jūsu iejaukšanās un tiek glabāta, līdz tā tiek automātiski dzēsta:

  • Pieprasītāja datora IP adrese,

  • Piekļuves datums un laiks,

  • datnes, kurai piekļūts, nosaukums un URL,

  • tīmekļa vietne, no kuras tika veikta piekļuve (novirzītāja URL),

  • izmantoto pārlūkprogrammu un attiecīgā gadījumā jūsu datora operētājsistēmu, kā arī piekļuves nodrošinātāja nosaukumu.

IP adreses pagaidu saglabāšana sistēmā ir nepieciešama, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes piegādi. Šim nolūkam IP adresei jāpaliek saglabātai sesijas laikā. Uzglabāšana žurnālu failos tiek veikta, lai nodrošinātu vietnes funkcionalitāti. Turklāt dati tiek izmantoti, lai optimizētu tīmekļa vietni un nodrošinātu informācijas tehnoloģiju sistēmu drošību. Šie dati netiek glabāti kopā ar citiem personas datiem. Datu apstrādes juridiskais pamats ir DSGVO 6. panta 1. punkta 1. apakšpunkta f) daļa.

Google Fontu izmantošana
Mūsu tīmekļa vietnē mēs izmantojam Google Fonts, ko piedāvā Google Ireland Limited (Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Īrija; "Google").
Datu apstrādes mērķis ir vienveidīga fontu attēlošana mūsu tīmekļa vietnē. Lai ielādētu fontus, lapas izsaukšanas laikā tiek izveidots savienojums ar Google serveriem. Šim nolūkam var izmantot sīkfailus. Cita starpā jūsu IP adrese un informācija par jūsu izmantoto pārlūkprogrammu tiks apstrādāta un nosūtīta uzņēmumam Google. Šie dati nav saistīti ar jūsu Google kontu.
Jūsu dati var tikt nosūtīti uz ASV. ES Komisija nav pieņēmusi lēmumu par ASV piemērotību. Datu pārsūtīšana notiek, cita starpā, pamatojoties uz standarta līguma klauzulām kā atbilstošām personas datu aizsardzības garantijām, kas pieejamas tīmekļa vietnē: https: //policies.google.com/privacy/frameworks.


Jūsu personas datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, mūsu primāro leģitīmo interešu dēļ.Mēs esam apņēmušies nodrošināt lietotājam draudzīgu un estētisku mūsu vietnes dizainu. Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret savu personas datu apstrādi, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, pamatojoties uz jūsu konkrēto situāciju, paziņojot mums par to.
Plašāku informāciju par datu apstrādi un datu aizsardzību var atrast https://www.google.de/intl/de/policies/ un https://developers.google.com/fonts/faq.


Datu subjekta tiesības un glabāšanas periods

Uzglabāšanas ilgums
Pēc tam, kad līgums ir pilnībā apstrādāts, dati sākotnēji tiek glabāti garantijas perioda laikā, pēc tam, ņemot vērā likumā, jo īpaši nodokļu un komerctiesību aktos noteiktos glabāšanas termiņus, un pēc tam, beidzoties termiņam, tiek dzēsti, ja vien jūs neesat piekritis turpmākai apstrādei un izmantošanai.


Datu subjekta tiesības
Ja ir izpildītas juridiskās prasības, saskaņā ar DSGVO 15.-20. pantu jums ir šādas tiesības: tiesības uz informāciju, labošanu, dzēšanu, apstrādes ierobežošanu, datu pārnesamību.
Turklāt jums ir tiesības iebilst pret apstrādi, pamatojoties uz DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, un pret apstrādi tiešās tirgvedības nolūkos saskaņā ar DSGVO 21. panta 1. punktu.


Tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei
Saskaņā ar DSGVO 77. pantu jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei, ja uzskatāt, ka jūsu personas datu apstrāde nav likumīga.


Iebildumu tiesības
Ja šeit minētās personas datu apstrādes pamatā ir mūsu leģitīmās intereses saskaņā ar DSGVO 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šo apstrādi, kas stāsies spēkā nākotnē, pamatojoties uz jūsu konkrēto situāciju.
Pēc iebilduma iesniegšanas attiecīgo datu apstrāde tiks pārtraukta, ja vien mēs nevaram pierādīt pārliecinošu leģitīmu apstrādes pamatojumu, kas ir svarīgāks par jūsu interesēm, tiesībām un brīvībām, vai ja apstrāde kalpo juridisku prasību izvirzīšanai, īstenošanai vai aizstāvēšanai.


pēdējais atjauninājums: 01.12.2021