New York Coffee Company - kas stāv aiz uzņēmuma?


Mēs mīlam kafiju! Šis vienkāršais fakts mūs saista ar mūsu klientiem un sadarbības partneriem. Mēs zinām, cik liela nozīme ir dienas pirmajai kafijai īstiem fralinga cienītājiem. Tā atmodina garastāvokli, sniedz tik ļoti kāroto kofeīna devu un ir neatņemama rīta rituāla sastāvdaļa. Tāpēc mūsu mērķis ir piedāvāt visiem šīs pasaules kafijas un espresso cienītājiem iespēju dienu pēc dienas svinēt sava espresso, kapučīno vai latte macchiato pagatavošanu. Nevienam nevajadzētu iztikt bez baudas un kofeīna uzmundrinājuma, ko sniedz ar mīlestību pagatavota kafija, izmantojot espresso kafijas automātu. Tieši šī iemesla dēļ mēs esam apsekojuši visu pasauli, lai mūsu veikalā piedāvātu jums tikai labākos espresso kafijas automātus, portafiltrus, kafijas dzirnaviņas un kafijas pupiņas. Mēs atradām to, ko meklējām, Itālijā - valstī, kas pasaulē ir slavena ar savu unikālo kafijas kultūru. Galu galā neviens labāk par itāļiem nezina, kā pagatavot perfektu kapučīno vai latte macchiato. Bet kas patiesībā stāv aiz New York Coffee Company un kā radās šis interneta veikals? Sēdieties, atpūtieties un uzziniet vairāk par mūsu uzņēmuma dibināšanas stāstu, mērķiem, vērtībām un komandu - vēlams, baudot tasi svaigi pagatavotas kafijas.

Mūsu komanda


Mēs - tas ir Armīns, New York Coffee Company dibinātājs un īpašnieks, Daniels Unda, kurš atbild par apkalpošanu un klientu apmācību, un Horsts, mūsu profesionālis darbnīcā. Mēs - tie nav vienkārši frahlinga cienītāji, bet kaislīgi kafijas pazinēji. Mēs - tie ir zinātkāri cilvēki, kuri ir atvērti izaicinājumiem un kuriem nav problēmu uzdrīkstēties izmēģināt ko pilnīgi jaunu. Bez šīm rakstura īpašībām New York Coffee Company šodien nemaz nepastāvētu. 

Mūsu dibināšanas stāsts

Kad 2008. gadā Armins nolēma dibināt uzņēmumu, viņš uzņēmās visu iespējamo. Strādājot pilna laika IT jomā un par vadības konsultantu, kafija, protams, bija neatņemama viņa profesionālās dzīves sastāvdaļa.
Arminam kafija patika jau kopš jaunības, taču līdz šim viņam pašam nekad nebija ienācis prātā iegādāties kaut ko citu, izņemot filtru aparātu. Tomēr lietainā 2008. gada rītā tas pēkšņi mainījās. Pēc tam, kad tajā rītā mājās pēkšņi pārstāja darboties Armīna kafijas filtru automāts un viņš pirmo kafiju varēja baudīt tikai birojā, viņš nolēma, ka vairs nevēlas iztikt bez šī augstākā līmeņa kafijas baudījuma savās četrās sienās. Tāpēc viņš sāka meklēt labu espresso kafijas automātu savām mājām. Apbrīnots par milzīgo izvēli, viņš daudzas stundas pētīja, salīdzināja un lasīja internetā. Viņš ātri atklāja, ka lielākajā daļā tiešsaistes veikalu, kas specializējas espresso kafijas automātu jomā, trūkst patiešām labu padomu. "Ir jābūt labākai iespējai," viņš nodomāja. Un: "Kāpēc potenciālajiem klientiem, kuri plāno šādu pirkumu, netiek sniegtas individuālākas un detalizētākas konsultācijas?" Tas, kas sākās kā pētījums espresso kafijas automāta iegādei, ātri vien kļuva par Amina hobiju. Īsā laikā viņš kļuva par portafiltru un espresso kafijas automātu, kā arī kafijas pupiņu ekspertu un nolēma dalīties savās zināšanās ar citiem fraflinga cienītājiem. Viņš iecerēja izveidot izsmalcinātu espresso automātu, portafiltru, kafijas dzirnaviņu un kafijas pupiņu interneta veikalu, kurā galvenā uzmanība tiktu pievērsta personīgām konsultācijām. Tā radās Ņujorkas kafijas kompānija. Pēc interneta veikala izveides 2008. gadā tas piedzīvoja negaidīti strauju izaugsmi. Šodien uzņēmums ir pārstāvēts ne tikai Vācijā, bet arī Spānijā, Somijā, Norvēģijā, Latvijā un Igaunijā.

Mūsu mērķi un vērtības


Atšķirībā no daudziem citiem espresso automātu piegādātājiem, mēs ar saviem klientiem dalāmies kaislībā uz garšīgu espresso un augstas kvalitātes automātiem. Mēs paši esam aizrautīgi dziļās L mīlētāji, kas ietekmē gan mūsu aprīkojuma izvēli, gan klientu apkalpošanu. Mums ir svarīgi piedāvāt jums mūsu produktus par godīgām cenām un pārredzami apstrādāt jūsu pasūtījumu mūsu veikalā. Mūsu galvenā prioritāte vienmēr ir konsultēt klientus personīgi - no cilvēka uz cilvēku. Mēs vēlamies jūs informēt un palīdzēt jums izvēlēties espresso kafijas automātus, kafijas dzirnaviņas un kafijas pupiņas. Pats par sevi saprotams, ka mēs nopietni uztveram arī cilvēkus, kuri (vēl) nav mūsu klienti. Tāpēc nevilcinieties sazināties ar mums personīgi, ja jums nepieciešama palīdzība, izvēloties espresso kafijas automātu, portafiltru vai kafijas dzirnaviņas. Mēs labprāt konsultēsim un informēsim jūs individuāli, personīgi un no cilvēka uz cilvēku.

New York Coffee Company

Augstas kvalitātes espresso automāti, kafijas dzirnaviņas no Rocket, Bezzera, Eureka, Olympia express, La Scala, Mahlkönig un espresso un kafijas pupiņas no TreForze un Caffé New York.
Mūsu klāsts ir gandrīz tikpat ideāls kā pirmā dienas kafija un tikpat atkarību izraisošs. Tiklīdz sāksiet pārlūkot augstas kvalitātes espresso kafijas automātu un kafijas dzirnaviņu klāstu, jūs, iespējams, vairs nevarēsiet apstāties. Mēs to pilnībā saprotam. Mūsu tiešsaistes veikals ir pieejams 24 stundas diennaktī, lai jūs varētu nesteigties.