Filtra sistēma kafijas grauzdēšanas mašīnai New York Gemma

Finansējums no 0%

0% Finanzierung bei New York Coffee Company

3 998,00 €*

Pieejams, piegādes laiks 3-4 nedēļas

Produkta numurs: SCGW200
Filtra sistēma kafijas grauzdēšanas mašīnai New York Gemma


WIN200 ir augstas kvalitātes elektronisks gaisa attīrītājs. Tas ir pilnībā samontēts ar rokām un aprīkots ar filtru sistēmu, kas ietver elektrostatisko filtru, mehānisko filtru un jonizatoru.

Šis pie sienas vai griestiem stiprināmais filtrs ir ideāli piemērots gaisa attīrīšanai aizņemtās telpās, kurās cilvēki arī smēķē. Tas ir pieejams arī WIN 300 versijā, kas, pateicoties atšķirīgai veiktspējai, ir piemērota lielākām telpām. No apkārtējās vides ieplūstošais gaiss tiek nepārtraukti attīrīts, jo pirms atgriešanās vidē tas iziet cauri filtru sistēmai.

Mehāniskā filtra daļa vienmērīgi sadala gaisu uz elektrostatisko filtru pēc lielāko daļiņu aizvākšanas, pateicoties plāksnei, kas īpaši izstrādāta putekļu, sporu, dzīvnieku spalvu un citu gaisā esošo daļiņu aizturēšanai. Tādējādi elektrostatiskais filtrs var efektīvāk iedarboties uz gaisu, ko attīra mehāniskais filtrs, radot pozitīvu lādiņa lauku, kas piesaista gaisa daļiņas, pateicoties virknei absorbējošu plākšņu ar dažādu polaritāti.

WIN 200 un WIN 300 filtru attīrīšanas efektivitāte var sasniegt 95 %. Pateicoties jonizatoram, atgūtais gaiss ir ne tikai tīrs, bet arī atdzīvināts. Filtri ir aprīkoti ar infrasarkano tālvadības pulti, kas darbojas 10 metru attālumā no gaisa attīrītāja. Drošības sistēma izslēdz filtru, tiklīdz ierīce ir ieslēgta. Displejs ļauj pārbaudīt gaisa attīrītāja darbību un stāvokli.

WIN 200 un WIN 300 elektroniskie gaisa attīrītāji ir piemēroti arī lietošanai iekštelpās (sabiedriskās vai privātās ēkās), jo tie noņem organiskās suspendētās vielas, tostarp cigarešu dūmus, un jonizē gaisu, kas ir liels ieguvums cilvēkiem, kuri pavada laiku ar šo sistēmu aprīkotajās telpās.

Saistīts ar šādu rakstu: New York Coffee Gemma Coffee Roasters


0 no 0 atsauksmēm

Uzrakstiet vērtējumu!

Dalieties pieredzē ar citiem klientiem.